načítavanie architekti

Projekty

Pripravili sme si pre vás prehľad našich obľúbených realizácií. Inšpirujte sa zmyselnou architektúrou, komfortným bývaním alebo riešeniami na mieru. Pre vás, vašu rodinu ale aj početnú komunitu.

image image

Interiérový dizajn

image image

Rodinné domy

image image

Architektúra

FAQ

Aby sme celý proces urýchlili, pripravili sme si pre vás odpovede na často kladené otázky. Ak túžite vedieť viac, kontaktujte nás. Sme vám k dispozícii!

faq image
01

Prečo investovať do individuálneho projektu?

  • Projekt podľa vašich predstáv
  • Prispôsobený pre vaše potreby a pozemok
  • Počas realizácie projektu vám poradíme na čom sa dá  ušetriť a do čoho sa oplatí investovať
  • Poradenstvo ohľadom materiálov, vykurovania, použitia technológií a pod. vám pomôže ušetriť nemalé finančné prostriedky aj počas životnosti a užívania objektu.

02

Čo je kvalitná architektúra?

Myšlienka, idea, či jednoducho niečo navyše, čo robí architektúru krásnou  a zmysluplnou. Je to vnútorný rozmer architektonického diela, ktorý odzrkadľuje jeho vlastnosti vytvorené v procese tvorby, v procese premýšľania. Čím hlbší je myšlienkový základ, tým silnejšie sa vo svojom výsledku môže koncept prejaviť.

03

Aký je proces návrhu projektu?

Architektonická štúdia (návrh) tvorí najdôležitejšiu formu projektovej dokumentácie. Je premietnutím zámeru investora do priestorovej podoby, aby tak klient získal názornú predstavu o stvárnení a riešení zámeru. Slúži aj pre prerokovanie a odsúhlasenie investičného zámeru zainteresovanými úradmi. Je to najdôležitejšia projekčná fáza, keďže od štúdie sa odvíjajú ďalšie stupne projektovej dokumentácie.

Zobraziť viac menej